| justagirlll a întrebat:

Salut

in legatura cu sparyurile acelea heat protection pentru protejarea parului cand te faci cu placa, am auzit ca se gasesc in saloane
dar nu vreau de acolo.se gasesc si in supermarketuri? eu am vazut unul syoss si costa 20 lei.stiti ce marci as mai putea gasi si la ce pret?

exista si vreun tratament naturist impotriva arderii parului?

funda

4 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Diferenta dintre cele din saloane si cele din magazine este una mare deoarece alea din saloane sunt facute de comanda de catre profesionisti care stiu ce e mai bine pentru parul tau. Nu cred ca gasesti mai ieftin de 20 de lei. Poti incerca si ceara de par

| justagirlll explică:

Ok, dar NU vreau de la salon

| Lollidella a răspuns:

Nici eu nu vreau de la salon straight face eu am vazut ceva la nivea. tratament Spray Diamond Gloss, acum nu stiu sigur daca protejeaza 100% parul dar cred ca e bun de ceva big grin