| Shooter a întrebat:

Jess din escrocherii adevarate este casatorita?
Daca este casatorita maree noroc a avut cel cu care s-a casatorit.
Arata super bine=e foarte buna(la corplaughing ) si mai ales cand pronunta pe S...e numai buna de o partidawinking
Funda!

Răspuns Câştigător
| Shooter explică (pentru RyGoLeTa):

MS ௰RyGoLeTa௰! Trebuia sa mai profite de "viata"...nu sa se casatoreascalaughing

| RyGoLeTa a răspuns (pentru Shooter):

Npc,da laughing Multumesc mult pentru funda :* As vrea si eu sa arat ca eawinking

| Shooter explică (pentru RyGoLeTa):

Npc....Nu putem sa aratam toti la fel....trebuie sa avem ceva diferit.winking

| RyGoLeTa a răspuns (pentru Shooter):

Asa-i happy

6 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Doamneeeee.daca prostia ar ucide am fi foarte putini pe pamantul astaaaa.ce dracu v-apuca sa ziceti chestiile astea?

| Shooter explică (pentru MCRgurl):

Ce chestii? Asta e un lucru normal pentru orice om(barbat) sa zica despre o femeie ca arata bine sau cum zic toti: ce buna e.
Ce ti se pare asa anormal? Eu cred ca tu esti singurul anormal de aici.