| anonim_4396 a întrebat:

Salutari TPU. Am o intrebare, pare cam tampita chiar si pentru mine dar. Am 19 ani, si sunt atras de o colega de servici, care are 45 de ani. Doamna arata super bine, nu este casatorita, nu are copii, si ne intelegem foarte bine. Ce/cum pot sa fac sa "capat" macar o partida de sex cu dansa? Poate parea ciudat dar... ma atrage prea rau.

4 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Am trait sa o aud si pe asta laughing)
Wa revino frate la viata ta ce dumnezeu are 45 de ani si tu 19 rolling on the floor
Asa daca vrei ti-o dau si pe bunica ca si ea are 46 de ani si arata super bine laughing rolling on the floor
Si in + daca vrei sa fii cu ea nu o sa stai mult timp pentru ca ea nu cred ca mai are mult pana sa dea coltu` >

| Zbrrrrrrrrrr a răspuns:

45 de ani? Pe bune? Api daca zici tu: Incearca sa o faci sa creada ca esti mai matur de 19 ani si sa-i oferi cadouri gen: flori, ciocolata nu stiu daca va fi impriesionata sau nu dar macar poti sa incerci happy daca chiar refuza si chiar nu vrea sa nu abuzezi de prietenia voastra sau asa ceva. Daca nu merge incearca sa-ti gasesti pe cineva de varsta ta. happy Funda?

| symonyk007 a răspuns:

Date la ea vezi daca pune botul la vrajeala fiii barbat nu tantalau

| bugara a răspuns:

Incearca complimente gen,, ce sexy esti azi,, daca vine cu un decolteu incearca,,numi pot lua ochii de la decolteul tau,, etc. Nu folosi dumneavoastra,sunteti, ati.etc. pentru a o face sa se simta mai tanarawinking, parerea mea frate s-ar putea sa gresesc, bafta!