| AnutzaMariutza a întrebat:

Salut lume! vreau si eu sa citesc vreo carte interesanta...
are cineva idei? multumesc :3

8 răspunsuri:
| sy46 a răspuns:

Inainte sa adorm- S. J. Watson

| AnutzaMariutza explică (pentru sy46):

Offf, ce-mi place si mie sa dorm big grin, o s-o citesc numaidecit

| zozoMik a răspuns:

Hmmthinking
Mie mi-a facut placere sa citesc Demonii - Dostoievski, În căutarea timpului pierdut - Marcel Proust, Anna Karenina - Lev Tolstoi (

| AnutzaMariutza explică (pentru zozoMik):

Anna karenina am citit-o si eu si mi-a placut happy

| kamitsu a răspuns:

Fantoma din monte carlo

| AnutzaMariutza explică (pentru kamitsu):

Uuuu, suna foarte curios, merci

| LexaLexy a răspuns:

Da. Ce zici de: "13 plicuri albastre", "Jurnalul unui pusti", "Insemnarile unei pustoaice", etc.

| AnutzaMariutza explică (pentru LexaLexy):

Din "Jurnalul unui pusti" am citit primele 4 volume si mi-au placut happy, iar restul o sa incerc sa le citesc, multumesc mult :*

Întrebări recente