| TheTimeKiller a întrebat:

Maine e ziua unui prieten(de nastere, face 17 ani) si nu stiu ce cadou sa-i fac. El e clasa a 9-a(a avut problema de sanatate grave) si nu stiu ce as putea sa-i iau cadou. Ma gandeam sa-i iau o carte, dar dupa m-am gandit ca carti isi ia si el/parintii. Ceva idei? Sa nu depaseasca 40-50 lei...

8 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Vezi ce preferinte are, ce iubeste, ce si-ar dori. Nu pretul conteaza ci gestul in sine si modul cum i-l vei darui, daca e din toata inima, produce bucurie.

| thalyslly a răspuns:

Fa ceva personalizat o cana un tricou cu ce ii place lui

| DimLight a răspuns:

Un tricou cu imprimeu misto, un joc de steam(exista gift sau cum crezi) sau un curs pe net de illustrator, animatie 3d, etc. in caz ca e pasionat de asa ceva desi e posibil sa fie doar pentru o luna la suma asta; merge si o carte dar trebuie sa fie ceva ce stii sigur ca nu a citit si il pasioneaza

| DimLight a răspuns:

Si..cum ati petrecut, ce cadou i-ai luat pana la urma? laughing

| TheTimeKiller explică (pentru DimLight):

I-am luat un set din ala cu parfum si deodorant sau ceva de genu'...de 40 lei happy. Ps. Petrecerea a fost super happy

| ion933 a răspuns:

O papusa gonflabila eu asta mis dori happydar sa nul dai printre maicasa

| GmVenNo a răspuns:

Salut TheTimeKiller!
Cumpara-i un parfum, sa nu miroasa puternic!
Sau ii poti cumpara un ceas, unu albastru, sau colorat, care sa i se potriveasca cu o haina.

| alina030206 a răspuns:

Poti sa ii faci un tricou personalizat cu o poza cu el si prieteni, cu persoanele dragi lui