| mariadouapuncteics a întrebat:

Salut membrii TPU. Am si eu o intrebare la care va rog sa imi raspundeti daca stiti. Cred ca ati vazut deja seria de reclame Delaco ( din care sincer eu nu prea inteleg nimic ). Intr-o reclama ( Cascaval DeSendvis ) apare un actor batran, cred ca este bunicul copiilor. Stiti cumva cum il cheama pe actor? happy Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| inuman a răspuns:

Ar fi mai usor sa cauti reclama pe Youtube si sa ne-o arati.

| mariadouapuncteics explică (pentru inuman):

Ai dreptate. Uite aici http://www.youtube.com/watch?v=NgnO8vedvUc ( batranelul care sta in capul mesei ) :D