| HereToHelp123 a întrebat:

Merg cu prietenii pe munte.Foc de tabara,chestii,trestii laughing Spuneti-mi,ce jocuri interesante stiti? De grup. Stiu cand fusesem intr-o tabara aia aveau jocuri super interesante, dar nu mai tin minte niciunul sad Ce idei imi dati? Ce putem face? ^.^

Răspuns Câştigător
| TheCuriousMonkey a răspuns:

Eu de fiecare dată cu prietenii mei ne jucăm un joc : pe rând fiecare jucător trebuie să spună " eu nu am făcut niciodată... " şi dacă ceilalţi au făcut trebuie să bea sau să facă o provocare.

6 răspunsuri:
| SameMistake a răspuns:

Jocul Mafia: http://partygames.ro/2012/01/regulament-joc-de-petrecere-mafia/

Mi s-a parut genial de jucat intr-un grup mare, plus ca se leaga multe prietenii prin jocul asta si iti dezvolti diverse abilitati.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Povesti de groaza, frigaruie la foc...
Noaptea puteti juca bolț la lumina felinarului laughing

Răspuns utilizator avertizat
| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

1.Adevar si provocare.
2.Mai era un joc Fete, filme, flori, baieti, melodii sau cantareti laughing.
3. Povesti de groaza sunt PERFECTE pentru un foc de tabara.

| ioanacristina666 a răspuns:

Sticluta,adevar si provocare, ala in care bei daca ai facut ceva, cantece la chitara etc.

| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

Inpartiti-va in 2 grupe si una merge pe o cale si cealalta pe alta luati niste bete si jucati real counter strike, sau povesti groaza sau suitiva in copaci si strigati chesti amuzante