| Shooter a întrebat:

Mi-am cumparat un sandwich-maker de la eMag si am vazut ca e diferit fata de cum stiam eu...adica inauntru nu il face "ca pe gratar"..la mine il taie, Cum ar trebui sa bag painea..sau cum sa fac.Arata asa: http://www.emag.ro/......-pSW602033 (poza 2)

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Am si eu unul la fel (nu arata la fel, insa pe interior este exact acelasi lucru). Nu taie feliile de paine, ci doar le lasa o urma mai adanca pe diagonala, iar sandwich-urile le poti manca intregi, fara sa fie neaparat necesar sa le tai.

| Shooter explică (pentru thegatekeeper):

OK...ms mult. M-ati linistit!

| cristallchristine a răspuns:

Iti cumperi paine dinaceea patrata feliata, Toast cred ca se cheama. e cam scumpa dar e pentru forma aparatului. daca nu, baga felii de paine normala. singura diferenta intre aparatul vechi si cel nou este forma si striatiilewinking. bafta la facut sandwich'uri