| Bybanu a întrebat:

Salut, mi-am luat un Samsung S5260, merge totul ok.in afara de: Youtube.

Intru in Meniu, Youtube,, se incarca site-ul, caut videoclipul... iar cand sa ii dau sa-l vad.NU MERGE. apare tampon 0%
De ce oare? Java are instalat ca merg jocurile...la preferinte. am ales sa mearga Java...

Nu stiu ce sa ii mai fac. Da-ti-mi idei sau rezolvari cine cunoaste! Merci

5 răspunsuri:
| Bybanu explică:

Sa raspund la toti:
@carejoc: Bolt nu mi se incarca.ramane blocat.(si normal si lite)
@benny: nu merge alt flash player instalat.doar cel care il are; telefonul nu e slab stai lin.e prea bun
@InimaNuRespectaReguli: pai ce program?straight face
@ICanSeeAll: am dat reinitializare dar degeaba.nu am instalat nimic. abia l-am luat, are 2 zile si nu a mers de la inceput.

| benny a răspuns:

Instaleaza Adobe Flash Player, fa setari de internet si inca ceva youtube-ul pe telefoane ieftine si slabe merge foarte greu

| ICanSeeAll a răspuns:

Si eu am acelasi telefon si merge totul foarte bine. Nu am instalat nimic suplimentar eu. Poate din greseala ai modificat tu ceva. Da la setari si o reinitializare.Succes!

| Andrey125 a răspuns:

Descarca BOLT

| InimaNuRespectaReguli a răspuns:

Si mie mi se inmpla la fel si sa stii ca asa se inmpla cam la tota Samsung ...etc eu ma.m obisnuit dar sa stii ca nu o sa poti sa intri pe youtobe asa usor ...trebuie sa descarci un program. FUNDA?big grin