| denisiulian999 a întrebat:

Niste remedeii/ creme impotriva cosurilor imi poate recomanda cineva? Am auzit ca ar fi buna zeama de lamaie. e adevaraT?

1 răspuns:
| Noctis a răspuns:

Eu sincer te sfatuiest sa te duci la dermatolog, nu dureaza mult consultatia...cam 2 minute.
Eu am probleme mari cu cosurile de un an si ceva, si mi-a dat niste antibiotice, o solitie cu sulf pe care au preparat-o cei de la farmacie si sa ma spal seara cu sapun cu sulf.
Dar cum am spus si mai sus, te sfatuiesc sa te duci la dermatolog.el stie cel mai bine. Tipurile de ten sunt siferite.