| ruxi123 a întrebat:

Ce creme mi-ati recomanda impotriva cosurilor?

Răspuns Câştigător
| Politaiu a răspuns:

Tri-Derm, crema sau pasta! Foarte buna! Costa 10 lei la farmacie! Funda?

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

E bun ce zice mediul dermatolog, nu noi!
Vizită la medic, n-ai de unde să ştii care e cauza problemei şi ce tratament îţi trebuie.
Baftă!

| AlexandraPrincess a răspuns:

Spala-te cu apa si sapun antibacterian! Intreaba la farmacie sau un dermatolog!

| deny2013 a răspuns:

Zinerit. Sora mea si verisoara mea il folosesc si le este foarte de folos.

| InsertName a răspuns:

Sapun cu sulf, usuca pielea dar functioneaza.

| CrownUp a răspuns:

Crema ultra-activa de la Gerovital Plant, este foarte buna! Eficacitate antiacneica demonstrata clinic 83%. Poti sa cauti pe internet.

| 2000nadia a răspuns:

Tri-derm