| Numai e:) a întrebat:

Stiti ceva pentru fata impotriva cosurilor acasa? Adica de exemplu zeama de lamaie.

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Masca cu argila.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Zeama de lamaie nu este buna pentru ca o usuca si o face foarte rata piele poti incerca sa te speli cat mai des pe fata ca asa sebumul o sa mai dispra si nu o sa ti se faca asa de multe cosuri

| Black_Cherry a răspuns:

Am mai zis asta de multe ori
masca cu miere si aspirina big grin
amesteci 2-3 aspirine cu niste miere de albine si 1 lingurita de apa sau zeama de lamaie si o folosesti de doua ori pe saptamana.si stai cu masca vreo 15 minute. la mine a mers

| L a răspuns:

Uzi cu apa ff fierbinte o discheta demachianta si o pui pe cos. Dar cel mai bine ar fi sa mergi la un dermatolog pentru ca iti va fi de mare folos`.

| Anduciu a răspuns:

Incearca sa te speli pe fata cu sapun cu sulf.

| Nikumai a răspuns:

Cel mai bine nu consumati cola pepsi cafea alcool consumati fructe legume si nu puneti mana pe fata in timoce mai lucrati. iar cum noi traim intr-un mediu destul de poluat cel mai bina cand ajungeti acasa spalati-va pe fata cu sapun eu ma spal cu dove sper sa nu fac reclama insa este foarte bun... spre sa va fi ajutat in vreun fel... sanatate!