| Sabou_Gabriel_1995 a întrebat:

Noaptea trecută m-am trezit brusc, in jurul orei 2, fără să fii trecut cineva prin camera mea sau să fiu odihnit.
Nu prea cred în chestii paranormale, dar am simțit ceva străin în cameră, l-am simțit în colțul camerei, fixându-mă cu privirea, deşi nu era nimic acolo.
În locul acela era patul bunicii mele, pat în care a murit acum 7 ani...
Îmi joacă mintea feste, sau chiar se întâmplă ceva straniu aici?

Răspuns Câştigător
| Balaban_Bianca_2002 a răspuns:

Asta e doar în capul tău, nu cred că e vorba de vreun spirit, mai ales dacă a murit acum 7 ani. Probabil ai visat inconstient ceva de care nu ți-ai dat seama și ai intrat într-o stare de frică. happy

6 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Iti joaca mintea feste.

| spoty78 a răspuns:

Iti e dor de bunica ta probabil. Du-te si aprinde niste lumanari pentru ea. happy Vei fi mai linistit la nivel mintal.

| DaniTDCI a răspuns:

Activitatea viselor

Răspuns utilizator avertizat
| Kogaion a răspuns:

Daca este doar un eveniment izolat, cel mai probabil doar iti joaca mintea feste, totusi, iti recomand sa mergi sa-i aprinzi o lumanare bunicii tale.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Posibil sa fii fost bunica ta, poate vrea sa iti transmită ceva.