| Bvlgaru_Alin_2002 a întrebat:

Am visat intr-o dimineata cum ca cineva m-a atins pe picior in somn, si m-am trezit brusc, iar cand m-am trezit aveam parul zbarlit fix in locul unde am simtit. Nu era nimeni cu mine in camera. Ce poate semnifica?

7 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu înseamnă nimic. Nu are nici o conotație religioasă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai asa mult par pe picioare incat se poate zburli?

| Divy a răspuns:

Înseamnă că ești ispitit să dai crezare unor lucruri lipsite de sens, orice a fost fie a fost rău fie a fost înșelare căci noi nu suntem vrednici de asemena experiențe. Încearcă să te rogi îninte de culcare!

| FaraNume1245 a răspuns:

Numara-ti firele de par zburlite. Numarul lor este egal cu cel al zilelor pe care le mai ai de trait.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te-a atins ingerul ma, dar ca era cel pazitor, ori ingerul mortii, numa Dumnezeu stie.

| Iunix a răspuns:

Înseamnă că e doar un vis fără nici o semnificație și că ți-sa zburlit părul deoarece de-ai speriat.

| ExprimareLibera a răspuns:

Ca te mângâia Isus pe picioare.