| XxMalinutzaxX a întrebat:

o fata de la mine din clasa are scrisul foarte frumos si eu m-am luat dupa ea. acum spune ca ma tot iau dupa ea. dar nu mai stiu sa fac literele altfel. Cum as putea sa scriu mai frumos si sa imi schimb stilul scrisulu? Nu gasesc alt mod de a aface literele mai frumos ca ea. Ce as putea face? MULTUMESC MULT! ( daca ati putea sa imi dati niste filmuletze ar fi super )

Răspuns Câştigător
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Hai ca pe asta n-am mai auzit-o laughing Spune-i ca e dusa, ca are febra sau ce vrei tu si scrie cum iti dicteaza inima si cun doresti! Nu iti schimba scrisul daca iti place cum scrii caci nu are rost.Pt ce? Pt. una care, saraca, e dusa cu pluta laughing. N-are rost. Bafta!

3 răspunsuri:
| XxMalinutzaxX explică:

De fapt sunt a 4 a dar cel mai folositor raspuns mi l-a dat 'ImiPlaceSaEnervezLumea' multumesc mult!

| maddog95 a răspuns:

laughing doamne pe ce clasa esti fetito? a2a? laughing trebuie sa fii nebun sa-ti pese de cum scrii

| cnzrapp a răspuns:

De acord cu ImiPlaceSaEnervezLumea dar parerea mea daca tot de deranjeaza aceasta colega incepe sa scrii de tipar cu litere micitongue eu asa scriu
PS: Nu scrie asa la teste ca nici nu le corecteaza profesori happy