| GreenOrange a întrebat:

Cum aș putea să-mi îndrept scrisul? Scriu cateva pagini bune la unele ore, fără pauze și m-am obișnuit să scriu repede și urât. Ce urât..indescifrabil. Uneori fac poze la lecțiile din caietele colegilor *aia care scriu decent, pentru că la noi în clasă există elevi care scriu indescifrabil și elevi care scriu decent, descifrabil. Nu frumos.* pentru a putea învața. Obişnuiam să scriu cu stiloul dar am revenit la pix și ce pot spune. Dacă un doctor ar face un concurs cu mine la capitolul "scris de doctor", tare mi-e teamă că aș câștiga.

3 răspunsuri:
| erichlemny a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic, si eu scriu asa

| GreenOrange explică:

Ideea e că eu vreau să-mi îndrept scrisul.să pot să-l descifrez, nu neapărat caligrafie... laughing și caut metode care i-au ajutat pe alții.

| Laurentiu_Andrei_2001 a răspuns:

Pai de ex. poti sa scrii cu pix cu gel scrii repede si parca scrii cu stiloul si eu am avut problema asta si m-a ajutat. Funda? happy