| Vaallyy999 a întrebat:

O să facem o excursie cu școala și o să stam 2 nopți la un hotel. Spuneți-mi cât de multe prostii si farse care le-ați face laughing. Mersi. Funda! PS: Sunt în clasa a 11 a.

4 răspunsuri:
| Axelrunda a răspuns:

Bai, am un plan...,, malefic'' laughing - Okay, poate nu malefic dar sunt multe de facut. In primul rand iti zic ca si eu sunt in a 11-a. Iti sugerez sa te distrezi cu prietenii si nu numai, fa lucruri impreuna si cu cine nu prea socializezi la scoala. La hotel iti spun eu, vorbeste cu toate fetele, nu ai ce pierde happy Eu am fost 1 saptamana la Berlin si l-am imbatat pe profesor laughing) dar noi am trebuit sa il ducem in camera lui :l Distractie placuta!

| TudyCFR a răspuns:

Pai puteti juca jocuri pe bautura cum ar fi bolt sau king puteti juca persoana ta sau eu care ii la fel de amuzant si adevar si provocare cam astea ar fi cele mai tari.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Le pui fetelor in băutură in sucuri laxative, dar fara sa vada ele cine le-a pus, mișto distractie pe elelaughing

| Mihaelablabla a răspuns:

Board games! Sau chiar carti de joc, adevar sau provocare etc.
Pluuus muzica.