| inamorata a întrebat:

Salut, poimaine este ziua unui prieten din gasca mea si ne gandim cu totii ce cadou sa-i luam. Sugerati-mi niste idei haioase va rooog.

3 răspunsuri:
| brandsfashion a răspuns:

Uite ceva funny... ca vine Craciunul http://cadouri-de-craciun.net/......ead-santa/

| Ciprian007 a răspuns:

Salut, pai i-ati putea cumpara un tricou de ce culoare vreti, va ganditi la un mesaj sau ceva poza haioasa, mergeti la tacograf si o imprimati pe tricou.
Exemplu: ceva de genul memes Faces, din alea cu Problem? sau Genius... gasiti voi...happy

| InsanityHasStruck a răspuns:

Http://www.personalizarionline.ro/ --Este unul dintre cele mai bune site-uri care fac cadouri personalizate. Repede si frumoase.