| sweet_5357 a întrebat:

Vrem sa-i luam un cadou unui prieten de ziua lui si nu prea avem idei.Suma ar fi cam de 300 lei si nu prea stim...PROMIT FUNDA!

6 răspunsuri:
| Rioko a răspuns:

Ia-i un ceas. In Buzau ti-l graveaza pe gratis (bine ca e ceas care costa intre 40 si 50 lei) dar xcum e ceva ce il va avea pentru mult timp. Daca nu ia un obicet personalizat care sa il reprezintewinking

| EMYLYAKOS_8257 a răspuns:

Trebuie sa tineti cont de pasiunile lui si sa-i luati ceva potrivit cu acestea sau puteti sa-i faceti un tricou personalizat, cu numele lui, sau o cu imagine reprezentativa etc. Nu cunosc persoana altfel v-as fi dat mai multe idei

| Foarfeca a răspuns:

Pai depinde ce varsta are. Ati putea un DVD. un joc pe PC sau nu stiu thinking carti da ma indoiesc laughing sau un PSP. nu mai stiu cat costa acum in fine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cadou personalizat http://www.argintarie.ro/......-pg-1.html

| AngelBaBy a răspuns:

Pai un telefon... un ceas, un dvd, depinde de varsta si interesele lui... ii poti da chiar baniihappy

| xoxoxoCuteRoxyxoxoxo a răspuns:

MMM... Daca aveti la dispozitie 300 de lei atunci profitati de asta sunt mii de posibilitati cade exemplu un catelus, un telefon(am vazut cu tastatura Querti 300 fara abonament), nu stiu ceva personalizat,
Sau daca ii stii pasiunile i-ai ceva legat de asta