| coco4782 a întrebat:

Revin cu detalii despre problema mea cu fps-urile la CS:1.6, intru in joc si fara sa ma conectez la vreun server deschid consola, cand o deschid scad fps-urile de la 100 la 80, cand mai deschid si fereastra de optiuni, scad la 45-50 fps, pe server imi merge cu 30. Care e problema? Pana acum a mers perfect acelasi tip de cs.

5 răspunsuri:
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Pai e posibil sa nu ai un pc atat de bun incat sa-ti duca fps 100...
Hai pe serverul asta, e foarte tare!

| coco4782 explică (pentru AnonymousTPU007):

Pe pc-ul asta a mers si cu 400 fps printr-un program laughing doar ca acum nu imi dau seama ce are

| TheTelemea a răspuns:

Reinstaleaza-l.
Daca nu merge incearca alt CS(sau ia-l pe Steam daca ai cum, ca nu e scump, mai ales ca sunt reduceri destul de des)

| coco4782 explică (pentru TheTelemea):

L-am reinstalat dar degeaba, face la fel. Am incercat si alt cs dar la fel sad

| Zadkiel a răspuns:

1. Vezi ca-ti distrugi procesorul.
2. gl_vsync 0 in consola. Daca e pe 1 iti scade mult din fps.
3. Problema poate fi din cauza ca Pc-ul tau nu e foarte performant?