| Razvan_8378 a întrebat:

Am o problema in CS 1.6-mi-am instalat windows 7 de curand si cand intru pe cs mi se invarte imaginea..pe orice server, precizez ca am Steam. Am incercat cam tot ce stiu..am schimbat rezolutia si a mers dar nu pot juca asa..pana acum am jucat pe 800x600 si mergea perfect..acum daca pun 800x600 se invarte imaginea..merge doar daca dau pe Open GL dar se misca foarte sacadat asastraight face. am incercat si -left/-right in consola, la felstraight face...ce as putea face? in afara de a-mi baga windows xp sp3 inapoi sad pls help me

1 răspuns:
| RobertFHC a răspuns:

Practic ti se invarte imaginea din cs doar cand bagi cs-ul in bara. daca nu poti juca pe 800x600, da-ti toate detaliile de la placa video pe low, in consola fps_max 101, fps_modem 101 si poti downloada si de pe net niste texturi anti lag.

Funda? si mult noroc.