| MadaNice99 a întrebat:

Se apropie 8 martie si vreau sa ii mai iau ceva cadou mamei mele, imi puteti da niste idei? Si cateva idei pentru mrtisoare pentru profesoare si prieteni, plz! Ms, funda!

Răspuns Câştigător
| eu_6501 a răspuns:

Poti sa ii iei mamei tale ceva care sa tina minte vezi si tu ce ii place nu ii lua ceva mare si nefolositor.happy i`a ce crezi tu ca isi doreste de mult...cat pentru profesoare. iale ceva mai deosebit dacat cele care vrei sa le dai la prietenii`:* Sper ca te-am ajutat:Xhappybye

3 răspunsuri:
| MihaCool99 a răspuns:

Poi trebuie sa ii iei mamei tale un ingeras pus intr-o cutie frumoasa, iar profesoarelor ceva mai simplu, mai micut.Dar mai ales mamei tale sa ii iei ceva care sa exprima dragostea de mama. fundita? plz

| 1Q a răspuns:

Mamei tale poti sa ei ceva special cum ar fi o placa de par mai performatna sau un fion sau chiar un filator pretenilo tai poti sa le ei martisoare si profesoarelor le ei niste felicitaricu martisoara capsate inauntru si in care sa el scrii ceva gen Va urez o priamvara frumoasa
Succes

| condreavaly a răspuns:

Eu cu tata i-am luat o masina dar inca e la matusamea doar de 8 martie o aducem acasa... daca ai pb financiare poti lua si un inel bratara lantic de aur argint sau orice altceva ce consta in accesoriile femeilor...mii si mii de idei