| abcdefghijk1234567891011121314151617 a întrebat:

Se apropie 8 Martie si nu stiu ce sa-i fac cadou mamei mele. Va rog sa imi dati niste idei. De preferinta ceva ce pot sa fac cu mana.
Dau funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| emonika98 a răspuns:

Eu m-am hotarat sa-i fac in Movie Maker un colaj cu poze de familie si cu o melodie lenta.
Poti face acelasi lucru.Cred ca va aprecia gestul. love struck

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.da-i un buchet de flori, si o inima mare si rosie pe care sa scrie.te iubesc mami!
http://www.senorita.ro/......%20260.jpg

| zxzx a răspuns:

Cu mana poti face ceva frumos doar daca ai talent, asa ii faci o foaie cu ceva pe care o va arunca...

Răspuns utilizator avertizat
| oana_2914 a răspuns:

Ii poti face o icoana si ii poti spune "ti-am facut aceasta icoana pentru ca dumnezeu sa iti calauzeasca pasii"(am incercat si la mine a fost super bine)sau ii poti face o felicitare si poti scrie in ea tot ce vrei sa ii transmiti mamei tale...
SUCCES! sa imi dai un mesaj la privat sa imi spui cum a fost...:X

| danutza14 a răspuns:

O felicitare facuta de tinelaughing nu stiu

| antheea a răspuns:

O surpriza culinara, o prajituricaa!
un buchet de flori, o felicitare, o rama cu poza, ceva de decor, sunt multe posibilitati...