| ronazozole a întrebat:

Salut si Craciun Fericit! Imi puteti spune cateva jocuri de carti care se pot juca in 2? Si regulile va rogbig grin Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Scuze frate nu am citit bine era cam seara si eram cam zapacit de caplaughing
Oricum jocuri de carti joaca si tu razboi, macao,popa prostu, trombon, poker cu 2 carti si daca nu stii cum se joaca scrie pe net numele jocului si pui dupa regulamentwinking
Acum dai funda ca am raspuns binebig grin

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nfs world-curse cu masini
Counter Strike-impuscaturi
Mai este pe miniclip.com un biliard fainut dar trebuie sa iti faci cont sa poti sa joci
Mai poti juca San Andreas multiplayer
Cam atat imi vine in minte dai funda te rogbig grin

| ronazozole explică (pentru MarianWLF):

Iti multumesc de sugestiile de jocuri, dar nu cred ca ai citit cu atentie intrebarea.Am cerut jocuri DE CARTI care se pot juca in 2happy

| MarianWLF a răspuns (pentru ronazozole):

Scuze frate nu am citit bine era cam seara si eram cam zapacit de caplaughing
Oricum jocuri de carti joaca si tu razboi, macao,popa prostu, trombon, poker cu 2 carti si daca nu stii cum se joaca scrie pe net numele jocului si pui dupa regulamentwinking
Acum dai funda ca am raspuns binebig grin