| Cipri1993 a întrebat:

Salut, stie careva daca e interzis sa faci o pagina sexy pe facebook... adica doar cu imagini (nu femei goale nul) in ipostaze mai sexy,., mai putin imbracate

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| Cipri1993 explică (pentru bursuc001):

""NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!""

pe mine nu ma intereseaza vizualizarile sau voturile. mie imi e de ajuns sa mi se raspunda doar o data dar sa fie ceea ce ma intereseaza. si la ce categorie trebuia?

| bursuc001 a răspuns (pentru Cipri1993):

NU mai faceţi "comentarii" fără sens!

Dacă postezi pe acest site, TREBUIE să RESPECŢI Regulamentul şi să postezi la categoria "corectă"!

NU este important dacă te interesează ( sau nu ) "vizualizarile sau voturile" - obligaţia este aceeaşi.

Întrebarea ta se referă a o pagină de Facebook, pe care o faci în "timpul liber" - deci, trebuia să postezi la categoria ASTA ( la care ţi-am MUTAT întrebarea ), sau, cel mult, la "Informatii Utilitare", ori la "Legislatie, Politic & Social"...

Pe viitor, te rog să fi ATENT la ce categorie postezi.

O zi frumoasă.

| Cipri1993 explică (pentru bursuc001):

Ok, mersi... o zi frumoasa la fel

| bursuc001 a răspuns (pentru Cipri1993):

Cu plăcerewinking

Mersi şi eu.

Toate cele bune.