| fmarius86mario a întrebat:

Salut stie careva de ce nu-mi mai da voie sa intru pe messs? am bagat cuv.la intrebare si imi zice cai contul blocat pentru 12 ore adica dc? multumesc mult

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca cineva a incercat sa intre in contul tau. Daca a incercat mai multe parole, la un moment dat blocheaza contul pentru 12 ore. Dupa acestt timp, tu trebuie sa intri, eventual sa raspunzi la acele doua intrebari de securitate si sa schimbi parola cu una mai puternica. Asta e. Daca, cel ce a incercat sa sparga parola ta, va incerca din nou dupa acest interval de timp, contul va fi blocat din nou pentru 12 ore, pana cand tu reusesti sa schimbi parola.

| fmarius86mario explică (pentru anonim_4396):

Aaaaa mersi happy am rasp.la intrebare si insa tot nu pot intra in cont caci de acolo trebuie resetata parola happy dar nu stiu mai simplu eu folosesc cromp mersi