| Andra66 a întrebat:

Salut :-)Ştie cineva dacă se poate face voluntariat la vreun spital din Ploiesti? mi-ar plăcea să fiu de ajutor cat de puţin într-un astfel de loc.
Multumesckissd

Răspuns Câştigător
| GabrielaIoana a răspuns:

Voluntriat direct in spital nu ai cum sa faci decat daca esti student la medicina dar te poti duce la Crucea Rosie sa devi membru sigur vei fi de ajutor la multe.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt sigur ca se poate face, insa sa stii ca nu sunt treburi deloc placute

| Andra66 explică:

Mulţumesc pentru răspunsuri kiss
o sa ma interesez la spital, dar o sa încerc şi la crucea roşie :-D