| chinezu18 a întrebat:

Salut! Stie cineva niste blocuri din Bucuresti unde poti urca pana pe terasa sau ultimul etaj? Vreau sa realizez cateva fotografii panoramice. Multumesc! As prefera zona Magheru-Piata Romana

2 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Blocurile de locuinte au inchis accesul pe terase. Dar poti inchiria 2 camere (opuse) la ultimul etaj al hotelului Intercontinental.

| chinezu18 explică (pentru NunuNini):

Multumesc de raspuns insa eu locuiesc chiar in zona si nu prea e rentabil pentru mine laughing