| mihaiulian a întrebat:

Stiti cumva daca cei de la atlassib-curier rapid livreaza la domiciliu? ori trebuie sa ma duc la sediul lor sa ridic coletul?

Răspuns Câştigător
| nomoretears1111 a răspuns:

Stiu din experienta ca livreaza si acasa, contra taxei de 10 lei. Cand te contacteaza ca sa iti spuna ca a ajuns coletul, le spui ca doresti sa il livreze acasa. Te vor informa ei despre taxa respectiva.

2 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Din cate stiu trebuie sa mergi la sediul lor.Te vor contacta cand ajunge coletul. Daca de unde a fost trimis s-a comandat livrarea la domiciliu, il vei primi acasa.O zi placuta

| BlaaBlaa a răspuns:

Trebuie sa te duci la sediul lor