| Juny0 a întrebat:

Salut,
Stiti de unde pot sa cumpar niste dvd-uri goale (deoarece vreau sa pun tot ce am in PC pe ele) in cantitati mari, dar la pret mic?
Ma refer, unde este mai ieftin dintre supermarketele de la noi din tara gen: Metro, Lidl, Carrefour. etc.

VA MULTUMESC!

(Va rog spuneti-mi mai multe optiuni. Deoarece poate in zona mea nu exista... acel supermarket)

3 răspunsuri:
| Onlyus a răspuns:

Spune mai intai de unde esti ca sa stiu ce magazin sa iti spun!winking

| Juny0 explică (pentru Onlyus):

Sunt din judetul Neamt, mai precis, din Piatra Neamt.

| Juny0 explică:

Sunt din judetul Neamt, mai precis, din Piatra Neamt