| Shooter a întrebat:

Stiti de unde sa iau toata emisiune de ieri de la Cronica Carcotasilor...nu vreau pe bucati vreau intreaga emisiune de la cap la cap.

Răspuns Câştigător
| Shooter explică (pentru onasis1961):

Nu e asta emisiunea, eu ma refeream la cea de pe 31 nu 24...am si zis IERI... daca nu cititi bine. Lectiile de romana.

| onasis1961 a răspuns (pentru Shooter):

Cea din 31 este vizibilă de luni 5 nov. ţi-am dat ultima care era pe site!
Eu am vrut să fiu de ajutor! Scuze dacă te-am deranjat!

| Shooter explică (pentru onasis1961):

Nu m-ai deranjat...dar pe cea de pe 24 o stiam si eu ca m-am uitat pe site-ul lor ...nu stiam cand apare cea de pe 31.

4 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

O vezi duminica in reluare pe primaTV
.