| Shooter a întrebat:

Stiti site-uri cu "trucuri" cu mentalism explicate? sau macar ceva pe care stiti voi...nu conteaza cate ore de repetitie ar trebui sa faci ca sa le faci perfect.

3 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

Vezi ca in fiecare duminica, pe discovery channel, este un mentalist tare care mergea pe apa, intra prin geamuri, si mai multe chesti. nu stiu la ce ora, cam pe la 19 sau 20 seara. fundahappy?

| Shooter explică (pentru Ramo137):

Stiu emisiunea...si am uit in diecare duminica, dar eu am spus daca stiti trucuri explicate.

| Ramo137 a răspuns (pentru Shooter):

Nu scuze sad