| StoicaAndi a întrebat:

Ştiţi voi semnul asta nu ş ţ â ă î si vrea ca sal inlocuiesc cu doua puncte am facut sa imi apare ş si acum nu stiu cum sa-mi apare doua puncte.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa ALT+SHIFT si se schimba limba romana cu engleza. Sau click dreapta pe iconita cu limba implicita (linga ceas) si alegi de acolo ce limba vrei.

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Incearca alt+shift

| Jigsaw a răspuns:

Control panel, change display language si stergi romana de acolo, cred.

| StoicaAndi explică:

Mersi mersi mersi foarte mult Bro.

| Bossulet a răspuns:

Shift +.

| JusTMeEmmY a răspuns:

Ce ma? cine vrea? si ce e cu nu? si vezi ca alea sunt semne
Da stiu jos in bara langa programe(din dreapta jos) scrie pacolo RO dai un click pe ea si din RO schimbi in EN si bang invata sa vorbesti in romana frate...

| KidutzuLuvv a răspuns:

Dai alt si shift straight face
si o sa meargabig grin