| piscutzesipetreceri a întrebat:

Stiu ca o sa radeti dar as vrea sa-i cer ceva lui Mos Craciun.(am 10 ani si cred in el de mult) asa ca vreau idei de cadouri.

P. S. stiu cao sa ma credeti nebuna dar vreau jucarii.

6 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Buna! Si eu am 10 ani si vreau ceva frumos, daca vrei o jucarie uita-te pe net pe siteul :www.jucariisicadouri.ro Sper sa iti placa mai cauta pe net si daca vrei poti sa imi ceri id-ul as vrea sa vorbesc cu o fata de 10 ani poate iti dau idei Te rog Funda din toata inima mea Multumesc:*

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Pai un ursulet pus-oflove struck

| Just4Joker a răspuns:

Nu exista Mos Craciun... Nu crede in el, crezi in bugetul parintilor tai.
Pt varsta ta iti recomand un PSP / PS3 /Xbox 360

| Senorita2000 a răspuns:

Nu esti nebuna, si noi nu avem de ce sa radem de tine.E frumos sa crezi in Mos Craciun.La copii cand vine Mosul e partea ce-a mai frumoasa din perioada de iarna.
Idei de cadouri:
-un urs mare de plus
-un bebe de jucarie
-daca iti plac pisicile poti sa-ti iei o pisica care:miauna, se misca, toarce etc.Iti spun eu un exemplu :la Metro si la magazine mai mari o sa gasesti un model de pisica asemanatoare dar care face mai mult decat ti-am zis eu.Si daca o sa-ti placa ii poti scrie la Mos Craciun cum se numeste si pote o primesti.Eu nu mai stiu sigur cum se numeste dar cred ca se cheama Pisica inteligenta.

| gaby_1815 a răspuns:

Daca ai 10 ani eu ti-as recomanda sa-ti doresti un atelier de creatie handmade adica:in care sa faci bibelouri de hartie felicitari si multe alte frumuseti,... daca nu jocuri logice gen nu te supara frate sah... daca nu, un urs mare si pufos

| Sabau_Medeea_1998 a răspuns:

Si eu am 10 ani, si cred in Mos Craciun. In primul rand ai putea sa iti doresti sanatate si o papusa sau ceea ce iti doresti.