| Alexa109 a întrebat:

Buna,
Stiu ca poate este prea devreme, dar as vrea sa îmi dati cateva idei de cadouri de Craciun.
Am 14 ani si nu vreau telefoane, tablete, laptop etc pentru ca am.As vrea altceva, dar nu stiu ce!

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Niste... carti? big grin

| zurick a răspuns:

De copilașă i-am zis mamei " surprinde-mă ", nu am știut niciodată ce vreau și a fost perfect așa^^
Hmm totuși să încerc să răspund la întrebare, cărți, anumite produse de skincare pentru tipul tău ten, un inel poate sau niște cercei.

| Niklik666 a răspuns:

Un animalut de companie! Nu vei regreta.