| Suleiman a întrebat:

Vreau idei de cadouri de craciun pentru iubita mea, are 20 ani si vreau idei in afara de jucarii plus, ceasuri,bijuterii,incaltaminte, dulciuri.Multumesc!

8 răspunsuri:
| Marrriaaa a răspuns:

Craciunul este cea mai frumoasa parte a anului, eu zic sa ii pregatesti o cina romantica acasa, nu in oras. E mai bine acasa sa va simtiti voi in largul vostru, sa radeti, sa glumiti. Sa ii oferi un buchet de flori si un inel/lantisor/bratara, ceva simplu, dar frumos. Cred ca ar impresiona-o profund. Bafta!

| Sorinacio a răspuns:

Poate un parfum!

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Depinde si de cat timp sunteti impreuna. Eu unul am ales anul asta sa ii fac cadou un tablou personalizat cu o fotografie de la primele noastre intalniri. depinde si de bugetul care dispui, vezi http://www.tablou-canvas.ro/tablouri/tablouri-personalizate

| AlexSalutir a răspuns:

Avand in vedere ca de craciun e frumos in oras ai putea sa o scoti ducand-o la un film in care sa rada s-au sa se simta iubita,nu ar strica atunci cand mergi la ea sa ai duci un buchet de flori,conteaza mult,daca ai place sa cante ai putea sa ai iei o chitara happy si prietenul meu ia luat iubitei lui care ai place sa cante, mai nou asta e un hobi al fetelor, ai putea sa ai iei porcusori de guineea dinaia micuti, cu toate ca sunt draguti ai nevoie de cusca, minge pentru a merge prin casa care gasesti pe okazii s-au ma rog, oricum gasesti dar te incadrezi intre 150/250 lei eu chiar am vrut sa ami iau, oricum eu am venit cu niste propuneri si sper sa ati vina si alte idei, multa bafta :*

| AqCoX a răspuns:

Cear fi sa o scoti in orasi la o cina romantica si apoi poate o plimbare si un mic cadou!

| qpAbi a răspuns:

Fetelor le plac chestiile romantice. O poti duce in oras, la un film, poate sa vedeti un peisaj dragut. Sigur o va incanta! Iar daca vrei sa-i dai si un cadou material, nu te gandi la ceva foarte scump pentru ca daca e o fata destul de finuta, va aprecia mai mult cadourile originale.

| Alex1986kk a răspuns:

Cred ca bijuteriile merg cel mai bine la femei. Recomand sa-i iei ceva gen cristale swarovski

| Unnumesmecher a răspuns:

Bună,păi ai putea să scoţi o poză cu voi doi şi să cumperi o ramă frumoasă şi să îi dai poza, sau ai putea să-i cumperi un lanţ in formă de inimioară care se deschide şi să pui o poză cu voi doi.