| QiCKaaTc a întrebat:

Salut, sunt baiat, am parul mediu, de culoare: brunet/saten, port breton..pana la ochi, vreau sa ma tund, dar nu stiu cum, aveti vreo idee? Nu tip 'castron' adica 'ras' pe-o parte si pe alta, iar pe crestet mai mare..Astept idei, funda happy

2 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Intreaba-i pe cei de la frizerie cum ti-ar sta cel mai bine, daca ei nu au ochi, nu stiu cine ar putea sa aiba happy Poti sa incerci stilul "periuta", tuns fara masina la 4-5 cm de exemplu...

| lalabend a răspuns:

Tunde-te cum iti place tie si cum crezi ca tiarsta bine nute lu a dupa nimeni