| Lukian a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa stiu, daca imi iau parul de pe maini cu masina de tuns o sa imi creasca mai mare sau o sa se schimbe ceva?

5 răspunsuri:
| denysuk25 a răspuns:

Si mai mare si mai des. O sa arati ca naiba. Fiecare om are par pe maini, e ceva normal. Ai arata ca o pitipoanca fara par pe maini ca baiat. Nici eu ca fata nu ma rad pe maini... straight face

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Mai bine stai la locul tău!
Toți bărbații au păr pe mâini!

| Felys a răspuns:

In general de pe brate nu se ia parul, altele sunt zonele unde trebuie sa il elinimi, acolo pe brate nu pare deloc inestetic

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Daca iti iei parul de pe maini indiferent cu masina sau bicul vei arata mai tarziu ca o maimuta.

| Johny95 a răspuns:

Cu timpul o sa se indeseasca si o sa se cunoasca mai tare...happy