| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 5-a, luni fac 12 ani.Problema mea,este ca la mine in clasa,este un baiat putin mai mare decat mine,si in fiecare zi cand plecam,ma ia de gat,ma ameninta si nu stiu ce.I-am spus,ca daca se mai leaga de mine,i dau un bombeu in nas, ca ramane fara nas toata viata lui, dar eu stiu doar sa dau la nassadacela nu-i lucru rau.Acel baiat e mai inalt decat mine,e slabut si totdeauna zice ca se da la mine ca eu ma cred mare pe langa fete,pe langa el, etc.sad.Va rog,spuneti-mi niste forme unde sa-i dau, sa doara rau de tot, sau sa il arunc pe jos dintr-o schema.Stiu ca mi se pare aiurea, dar in satul unde stau eu, sunt multi batausi.Acel coleg ma enerveaza mult mult rau de tot! Dau funda daca ma ajutati. Numele lui de la facebook e Damian Daniel Adrian. Ajutati-maaa dau funda si vot!

9 răspunsuri:
| Spufulette a răspuns:

laughingTe crezi in filme? Cel mai bine rupe-i muschii.In nas nu prea ai dc sa ii dai pentru ca ii dai borsu si are dovada ca l-ai agresat in cazul in care se duce la director/directoare.Cel mai bine da-i la ficatei, la coaste si la picioare.

| ihavenoidealel a răspuns:

Dai direct un sut la coa.e, baaga-i degetele in ochi si dai si un sut in stomac. Va cadea imediat ~vorbesc din experienta~

| Skeez a răspuns:

Http://www.karatepetrom.ro/petrom/?cat=34
asa mi se intampla si mie odata si am invatat de acolo cum si unde trebuie sa dau
citeste TOT si apoi incearca sa aplici ai putea de asemenea sa gasesti denumirea miscarii pe youtube si sa vezi acolo clar cum se aplica

Succes;)

| Sorinacio a răspuns:

Pai ar exista cateva medode mai directe:o lovitura directa in piept sau in stomac ia respiratia victimei imediat daca este data cu foarte multa forta si un sut in cap, dar ai grija cand ii dai, piciorul de pe podea sa fie mai mult pe varfuri pentru a isi lua forta. Daca nu ai inteles ce am zis poti urmari asta si vei invati sa te lupti in 5 minute.

| Marissella a răspuns:

In primuul si in primul rand, sa nu-ti fie frica. Nu ai de ce. Sunt fata si crede-ma, am avut si eu experiente de genul. Mi se pareau atat de grave, wow, ma ingrijoram tare tare. Dar acu, imi aduc aminte razand de ele. N
Nu stiu, incearca sa-l sperii tu pe el. Fii superior, spune-i niste vorbe mai inteligente... ori, ai putea pe cealalta cale, imbranceste-l putin, arata-i ca si tu poti da in el. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| emanu23 a răspuns:

Dai la umar cu pumnul laughing si cu genunchiul in picior doare cel mai tare big grin

| ely20ely a răspuns:

De ce nu il lovesti la locul sensibil al baietilor penisul? Daca dai acolo nu o sa iti mai faca nimic noroc. funda?

| ionutsefu14 a răspuns:

Dai una in burta sau in gura daca ajungi sau dai cu piciorul in partea din spate a genunchiuli ca sa cada si cand cade il bati sper sa-ti fie de ajutor

| CrinaRaluca a răspuns:

Pai in primul rand te place sigur asa fac toti baietii si in al doilea rand daca chiar vrei sa il batii ii dau in punctul sensibil dar incet sa nu il omori sau ii dai in burta