| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 5-a, luni fac 12 ani.Problema mea,este ca la mine in clasa,este un baiat putin mai mare decat mine,si in fiecare zi cand plecam,ma ia de gat,ma ameninta si nu stiu ce.I-am spus,ca daca se mai leaga de mine, i dau un bombeu in nas, ca ramane fara nas toata viata lui, dar eu stiu doar sa dau la nassadacela nu-i lucru rau.Acel baiat e mai inalt decat mine,e slabut si totdeauna zice ca se da la mine ca eu ma cred mare pe langa fete, pe langa el, etc.sad.Va rog, spuneti-mi niste forme unde sa-i dau, sa doara rau de tot, sau sa il arunc pe jos dintr-o schema.Stiu ca mi se pare aiurea, dar in satul unde stau eu, sunt multi batausi.Acel coleg ma enerveaza mult mult rau de tot! Dau funda daca ma ajutati, numele lui de la facebook e Damian Daniel Adrian,, uitati-va si voi cum aratastraight face

6 răspunsuri:
| Sinitar a răspuns:

La multi ani man. ti-as da niste sfaturi. dar mi-e lene sa scriu. asa ca o sa mai las un raspuns. cu indicatii. care i le-am lasat unui tip de a 9-a si sunt ft folositoare sper sa le poti intelege

| Sinitar a răspuns:

AlinaAli ai mare dreptate, asa sunt si eu. nu prea ma bag in bataii dar vine un punct unde chiar trebuie sa iti impui respectul cu niste pumni sanatosi in gura cuiva. ca poate baga strambe cum patesc eu acum, un cretin baga strambe pana ii rup maxilaru cu o torpila frumoasa. deci unde ajungem in cand in cand in Romania trebuie sa mai da-i si niste pumni in gura dar nu ca alti te duci la unu si il iei la palme il faci de ras doar pentru ca e mai mic sau nu are forta sa se puna cu tine NU. doar cand este strict necesar si nu merge cu vorba buna. Cat despre NpowerRo hai sa iti dau un sfat care sa iti intareasca pumnii inainte sa inceapa bataia iei niste monede de 10-50 de bani sau pietricele si le ti strans in pumn. mereu dar mereu sa ai garda si sa te da-i in spate cand il vezi ca e aproape de tine si ca da, nu tinti doar in fata daca are garda cand vezi ca a ridicat pumnul sa iti dea in fata sa zicem tu te da-i putin in spate si ii da-i o lovitura puternica in coaste sau daca prinzi sa da-i tu primul fate ca da-i cu pumnul dar de fapt da-i cu "siretul" sa zicem in coapsa parca partea de mai sus de la gamba in muschiu ala daca ii da-i de 2-3 ori sau si odata da sa ii da-i bine iti zic eu ca nu mai sta sprijinit pe el il tine doar de forma. Cam astea sunt sfaturile pe care ti le pot da BAFTA! aa si daca poti nu ezita sa ii da-i in barbie sau in arcada daca ii da-i puternic o sa il ametesti putin. sau clasicul pumn in nas daca ii da-i tare vreo 5-10 sec nu respira

| logatcamembru a răspuns:

IN primul rand love struck la multi ani:X! daca vrei loveste-l jos in punctul sensibillaughing dar mi-e frica sa nu te loveasca apoisad badaranu. mai bine. pune pe cineva sa se ia de el, sau du-te la politie... sper sa te lase.crying

| Yoคna a răspuns:

Serios? esti nascuta pe 21 mailaughing)? Si euuuu:O

| anonim_4396 explică (pentru Yoคna):

Sunt baiat...

| Yoคna a răspuns (pentru anonim_4396):

Alaughingscuze...