| andreeaaa1 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa dar si prietena mea cea mai buna il place.nu stiu daca si el ma place dar pe ea stiu sigur ca o place.am fost in clasa 5 cu el 2 zile dar mi-a spus ca a luat in gluma dar nu cred deoarece fusesem cu clasa in parc si acolo cand plecam a trecut pe langa mine si mi-a spus ce faci iubi.nu stiu ce sa fac ajutati`ma va rog

Răspuns Câştigător
| Irmmma a răspuns:

Genul asta de baietii isi bat mereu joc de fete.Nu-l mai baga in seama. Spune-i ca placi pe altcineva! Ignora-l! Sunt baieti mai buni ca el! Succes! Dai funda?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| andreeaaa1 explică:

Pai nu stiu ce sa aleg ii vreau pe amandoi dar...nu se poate

| andreeaaa1 explică:

Sburlea

| aura_1762 a răspuns:

Buna andreea pe tine cum te mai cheama numele de familie?
dar in fine daca o place pe cealalta fata eu zic sa nul fortezi ca o sa iasa foarte urat incearca sa te dai pe langa el ca si cand tear interessa ce sa mai intamplat intre eiok!

| medgirl a răspuns:

Gindeste-te ce este mai important pentru tine, prietena cea mai buna sau el? daca te place, cred ca in timpul apropiat iti va arata asta.
Bafta in luarea deciziei!

| parazitu_8805 a răspuns:

Daca esti in clasa a 6-8 e normal ca sa va placa un baiat la toata clasa... nu ganditi la varsta asta. mai asteapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un sfat dupa băietii si autobuz să nu fugi că vine altul pastreazatii prietenia nu ti pierde capul pentru orce tip baietii sunt destui ascultăma pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea care este numele tau de famile ca poate te cunosc

| adrian_8167 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu o fata si un prieten.