| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 5-a, luni fac 12 ani.Problema mea,este ca la mine in clasa,este un baiat putin mai mare decat mine,si in fiecare zi cand plecam,ma ia de gat,ma ameninta si nu stiu ce.I-am spus,ca daca se mai leaga de mine,i dau un bombeu in nas,ca ramane fara nas toata viata lui, dar eu stiu doar sa dau la nassadacela nu-i lucru rau.Acel baiat e mai inalt decat mine,e slabut si totdeauna zice ca se da la mine ca eu ma cred mare pe langa fete,pe langa el,etc.sad.Va rog,spuneti-mi niste forme unde sa-i dau,sa doara rau de tot, sau sa il arunc pe jos dintr-o schema.Stiu ca mi se pare aiurea,dar in satul unde stau eu, sunt multi batausi.Acel coleg ma enerveaza mult mult rau de totsadfunda

6 răspunsuri:
| Awesome a răspuns:

Nu mai fi asa fitoasa si vb frumos cu el poate te intelege:@

| AnnonnyMa a răspuns:

Dai un sut puternic in punctul sensibil al baietilorwinking

| anonim_4396 explică (pentru AnnonnyMa):

Asta e ca.pot sa-i dau,dar tremur, nu am curajsad varu meu are curaj in el de numa, dar el nu ma apara, el vrea sa fiu curajos ca si el, dar tremur, nu pot sa fac nimic. ajutati-maaaaflag

| Metin2CoraMD3 a răspuns:

Cand te ia de gat, da-i cu genunchiul la ...bilute. si ai sa vezi ca o sa cada pe jos. Funda?!

| gabytzubobo a răspuns:

Dai daca te ia de gat si esti cu spatele la el dai cu cotu unde apuci un burta si pune-i piedica si daca problema persista spune-i directorului sau la un parinte cum am facut eu cu un tigan ma hartuia imi cerea banii si am spus la director si o chemat politia si la mancat acum daca mai face cv intra la scoala de corectie

| gabytzubobo a răspuns:

Dai ma tare ca nu are ce sa iti faca dai in afara scoli un pumn sau un sut da in afara scoli ca in scoala sau in curtea scoli te ia directorul dai tare cu toata forta nu iti fie frica