| nosferatu a întrebat:

Salut.Sunt incepator cu pariurile online. Daca joc la Bwin.com cu cardul lu' fratemiu din Anglia. pot sa retrag banii din Romania?

3 răspunsuri:
| navigator10 a răspuns:

Mai multe informatii despre pariuri gasesti pe site-ul http://strategiipariuri.com/.

| gingirel a răspuns:

Nu vei putea primi banii pentru ca banii din cate stiu eu vor intra pe acel cont...cel cu care te-ai inregistrat

| nosferatu explică (pentru gingirel):

Contul deja il am. Trebuie sa fac depunere. Pot sa depun cu cardul lu' fratemiu. Preblema e ca nu stiu daca pot sa retrag castigurile din Romania.