| trimitiniad a întrebat:

Salut, sunt printre voi si adolescenti ( ma refer la 14-17 ) ani care locuiesc in Stockholm, m-am mutat de curand si plictiseala e mare, eu am 15 ani si in feb fac 16 deci nu cred ca este o problema, faza e ca e plictiseala si cred ca daca ai cu cine sa iti petreci timpul problema se poate remedia, deci daca stati in Stockholm si aveti chef de niste iesiri si sa va petreceti timpul impreuna cu cineva, lasati aici un raspuns si va contactez eu, mersi bafta.

2 răspunsuri:
| N3v3rG1v3Up a răspuns:

Vezi ca facand un asemenea apel ai putea da de niste infractori.
Gandeste-te doar la ce ai scris.

| trimitiniad explică (pentru N3v3rG1v3Up):

Infractori? Serios, asta e un scenariu foarte putin probabil si de care nu imi este nici macar frica. :p