| Xen0n a întrebat:

Salut Toata Comunitatea v-as ruga respectuos sa ma ajutati si pe mine cu ceva. Prietenul meu are un post de radio pe internet si pe Winamp. Ma Invata si pe mine cineva cum pot obtine asa ceva si de ce am nevoie? Stiu ca este nevoie de SHOUTcast.

-- Cine Ma ajuta si chiar imi foloseste = fundita+vot --
Multumesc Mult! Numai Bine va doresc!

1 răspuns:
| eXtreme21 a răspuns:

Pot sa te ajut eu! Dar dureaza!:d Mai bine intra pe
http://www.radiourionline.ro/asculta-tutorial-radio-online-11-196.html si ai acolo 2 tutoriale care explica foarte bine cum sa faci asta!;). Sper ca am putut sa te ajut! Funda?