| RkoBest a întrebat:

Salut.Tocamai mi-am facut un blog dar nu prea stiu cum sa-l folosesc duma ce mi-am fcaut blogul mi-a aparut sa scriu un titlu si mai jos sa scriu ceva dar nu sti ce si cum se foloseste. Putin ajutor pls. Funda

3 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

. Titlul de blog pui absolut orice vrei, orice simti. Apoi trebuie sa scrii care vrei sa fie link'ul blogului. Apoi incepi sa scrii postari. La fiecare postare poti pune titlu, sau nu si scrii tot cevrei, tot ce iti trece prin cap, sau poti dezbate doar un singur subiect. http://rebecka-life.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! E bine ce zice Ştefania, dar nu e bine "Eu însăşi"! Dacă eşti fată e "Eu însămi". Dacă eşti băiat-"Eu însumi". Dar nu prea merge ca nume de blog.
Dacă vrei un plus de informare, dacă vrei să te distrezi ori să te relaxezi, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/

| Stefaniaaaaaaaaaa1 a răspuns:

Primul titlu indica numele blogului iar al doilea tot un fel de titlu. cum ar fi numele blogului : ''Eu insasi'' si celalalt nume ''Povestile unei vieti de copil'' acolo pui ce vrei. dai la ''design'' si editezi poastari,pui poastari noi, imagini, sondaje. de exemplu la ''obiect gadget'' dai pe sondaj si pui o intrebare si mai multe raspunsuri.iar cei care iti viziteaza blogul isi pot exprima votul. sper ca te-am ajutat.