| dodoro2 a întrebat:

De ce nu pot sa imi pun titlu la articolele dupa blogul meu cu litera mare? Mi-sa facut observatie si sa modific dar de cate ori incerc sa fac asta tot cu litera mica mi-le afiseaza.Adica mi-e cand le scriu si editez mi-le arata cu litera mare dar cand intru pe blog mi-le arata cu litera mica.Blogul este https://dodo92.wordpress.com/

2 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Este din cauza templatul'ui. Daca nu sti programare xmls sa modifici, schimba templatu'l

| dodoro2 explică:

Ce e ala "templatu'l"?