| Raul199612 a întrebat:

Tocmai am cazut pe genunchi si sau discusut blugii la rotula colo, adica a tras o linie orizantola de lungimea unei rotule... si nu as mai vrea sa-i zic tatalui ca sau rupt..., ce as putea face? funda sad

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori te duci la croitorie, ori tot de la croitorie poti sa iei, un material care se lipeste cu fierul de calcat pe dinauntrul blugilor. Pur si simplu aduna materialul cum ar fi fost normal, si pui panza asta deasupra cu fierul de calcat. Aceasta din urma se va lipi si nu se va vedea aproape nici o diferenta. Toata lumea va crede ca-s niste blugi noi.

| NYK4u a răspuns:

Spune-i ca te-au rapit extraterestri si ca ei au fost de vina pentru blugi laughing) poate o sa scapi de cearta.

| numedeutilizator a răspuns:

Du-te la o croitorie mai apropiata si cu 5 lei o sa-i faca ca noi. happy

| KyLerMzQ a răspuns:

Asa a patit si un prieten. Si a pus in locul unde s-au rupt un vultur de la niste blugi mai vechi. Sau gaseste ceva si pune peste.

| StefSzk a răspuns:

Daca stii sa cosi, poti sa ii repari tu...
Daca nu, du-te la cineva

| Andreea_Andreea_1992 a răspuns:

Spune-i si tu ca tea impins un coleg sau ascunde-i