| Alphabeat a întrebat:

Tocmai am descoperit "o jucarie" care se numeste Kendama. M-am uitat peste niste video-uri si chiar pare interesant si as dori sa il practic si eu. Colegul meu a facut un mic edit jucandu-se cu o Kendama (La el am vazut jucaria asta prima data) http://www.youtube.com/watch?v=LDH-_W0NfM8. Voi ce credeti despre Kendama? Vreau sa vad parerile voastre despre aceasta jucarie!

(p.s: am mai postat aceasta intrebare si in sectiunea hobbies&pets dar nu se prea uita nimeni si chiar ma intereseaza sa vad parerile voastre)

4 răspunsuri:
| RaduManole a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=eQVDbXFM1A4 > Uite aici, un video cu mine :D

Răspuns utilizator avertizat
| LOK a răspuns:

Imi place