| anonim_4396 a întrebat:

Acum 3-4 zile m-am apucat si eu de Age Of Empires 2:The Conquerors. Joc cu niste prieteni. Ei deja sunt la un nivel de dificultate mediu. Puteti sa imi spuneti si mie o strategie sau ceva sfaturi ca sa joc si eu mai bine?

2 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

Imi zici si mie daca te rog de unde ti l`ai downloadat? big grin

| bestialu96 a răspuns:

Si eu joc AOE de mult timp cam din 2004-2005 da decoamdata nu mai joc
1.Este normal sa poti converti cladirile inamice daca faci research la cathedral (unde ti-ai facut respectivul monk). S-ar putea ca aceasta optiune sa apara abia dupa ce ai ajuns la ultimul nivel de upgrade de la town center, asa ca mai incearca. La mine a mers.
2 cheats:http://www.cheatinformant.com/codes/ageofempires2.shtml s-ar putea sa te ajute mult
f
u
n
d
a
?